Fjalë Kyçe

Agnesa Vuthaj feston sot ditëlindjen, ja sa vjet mbushi ajo

Agnesa Vuthaj feston sot ditëlindjen, ja sa vjet mbushi ajo

Ish Miss-i kosovar dhe modelja e njohur, Agnesa Vuthaj sot feston ditëlindjen.

Këtë e bëri të ditur mikja e saj e ngushtë, Vesa Luma e cila publikoi një video gjersa shfaqet në makinë bashkë me Agnesën, shkruan lajmi.net.

“Vajza e ditëlindjes”, ka shkruar këngëtarja Luma.

Agnesa sot mbushi plot 33 vite me një karrierë të bujshme profesionale dhe konsiderohet të jetë njëra nga femrat më të bukura shqiptare.

Përndryshe, Vuthaj është fituese e konkurseve të bukurisë Miss Kosova 2003 dhe Miss Albania 2004.