Fjalë Kyçe

Agnesa Vuthaj jep lajmin e ëmbël

Agnesa Vuthaj jep lajmin e ëmbël

Në familjen e saj është shtuar edhe një anëtar.

Agnesa Vuthaj është bërë teze, motra e saj gjatë së premtes solli në jetë një fëmijë, shkruan lajmi.net.

Modelja këtë lajm të gëzueshëm e ndau me fansat e saj përmes një postimi në Instagram, ku zbuloi edhe imazhin e nipit të saj.

“Dhe jeta vazhdon… Mire se erdhe shpirti i tezit. Meqe s’takohemi dot kete kohe, do sjelle ca kujtime te bukura sebashku nga fillimi i vitit”, ka shkruar Agnesa në postimin e bërë.

https://www.instagram.com/p/B-j-ukjn4jU/?utm_source=ig_web_copy_link