Fjalë Kyçe

Agnesa zbulon se kur do të bëhet nuse

Agnesa zbulon se kur do të bëhet nuse

Ajo është njëra nga vajzat më të bukura shqiptare.

Agnesa Vuthaj mund të tregojë në Instagram detaje nga udhëtimet apo biznesi i saj, por nuk e keni parë asnjëherë krah një mashkulli.

Bukuroshja shqiptare ka qenë gjithmonë diskrete lidhur me anën sentimentale.

Ndërsa shpesh e kemi parë të veshur me fustanin e bardhë duke pozuar si modele, sot e ftuar në emisionin “Rudina”, ajo u pyet se kur do të bëhet vërtet nuse.

“Kam bërë kaq shumë foto me fustane nusërie, sa kam filluar ta humb atë kuptimin e vërtetë që kanë vajzat për fustanin e bardhë. Kur je modele se ke më aq shumë të rëndësishme. Por për t’u bërë nuse nuk kam një datë. Nuk i dihet se kur, të shohim se çfarë do të sjellë jeta”, tha Agnesa.

Më herët ish-Miss-i tha se mban një dietë të rreptë ushqimore, nuk konsumon makaronat, bukën dhe ëmbëlsirat.