Fjalë Kyçe

Agon Amiga dhe K-Albo po sjellin bashkëpunimin ‘A sha po thu’

Agon Amiga dhe K-Albo po sjellin bashkëpunimin ‘A sha po thu’

 K-Albo po vjen në bashkëpunim me një nga anëtarët e Babastars.

Agon Amiga para disa ditësh ka zbuluar se para vitit të ri do të sjellë një bashkëpunim.

Ai përmes një videoje ka treguar se është një bashkëpunim që askush nuk e pret, shkruan Gazeta Express.

https://www.instagram.com/p/Bq91IqIFcM3/?utm_source=ig_embed

Por, tani është zbuluar përmes një videoje paralajmëruese se ky bashkëpunim është pikërisht me K-Albo, rep artisti shumë i përfolur kohët e fundit.

Bashkëpunimi pritet të jetë mjaft interesant e me shumë gjasë një ‘diss’ për kolegët e tyre, pasi të dy reperët njihen për këngë me këtë tematikë.

Kënga ka titullin ‘A sha po thu’ dhe do të dalë së shpejti.

https://www.instagram.com/p/BrIUMFjFI9_/?utm_source=ig_embed