Fjalë Kyçe

Ajka shoqja më e mirë e Xhensilës, nënë e bijë e kalojnë pasditen së bashku

Ajka shoqja më e mirë e Xhensilës, nënë e bijë e kalojnë pasditen së bashku

Xhensila Myrtrezaj pasditet po i kalon me shoqen e saj më të mirë, vajzën Ajkën.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj prej kur u bë nënë, kohën më të madhe po e kalon pranë vajzës së saj Ajkës dhe padyshim bashkëshortit, Bes Kallaku, shkruan lajmi.net.

Ajo deri më sot asnjëherë nuk e ka publikuar ndonjë foto në të cilën ia zbulon fytyrën voglushes, e njësoj ka vepruar edhe së fundmi pasi në Instastory e ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet këmbët e saj dhe të Ajkës duke u ngrohur pranë zjarrit.