Fjalë Kyçe

Aksident i rëndë në dalje të Lipjanit

Aksident i rëndë në dalje të Lipjanit

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak qastesh në dalje të Lipjanit.

Në fotografitë e dërguara nga një qytetarë në kallxo.com vërehet një makinë e një kamion.

Si pasojë e aksidentit rruga është bllokuar ndërsa në vend të ngjarjes janë parë edhe zjarrëfikësit dhe autoambulanca.

Policia nuk ka dhënë deri më tani informacione për numrin e të lënduarve.