Fjalë Kyçe

Aksident i rëndë në rrugën e kombit, Audia godet Golfin e gjuan në anët tjetër të rrugës

Aksident i rëndë në rrugën e kombit, Audia godet Golfin e gjuan në anët tjetër të rrugës

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur rreth orës 17:00 në Rrugën e Kombit, konkretisht në Morinë.

Audi me tabela të huaja ka goditur veturën e tipit Golf VW dhe e ka gjuajtur në anën tjetër të rrugës, raporton lajmi.net.

Gazetari i lajmi.net thotë se në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe ekipa mjekësore.

Nuk dihet për detaje të tjera, teksa lajmi.net është në përgjigje zyrtare nga policia e Kosovës.