Fjalë Kyçe

Aksident me fatalitet në Greqi, humb jetën 25-vjeçari shqiptar

Aksident me fatalitet në Greqi, humb jetën 25-vjeçari shqiptar

Një aksident i rëndë është shënuar në Halkidiki të Greqisë, duke shkaktuar vdekjen e një të riu shqiptar.

Roberto Pojani 25 vjeç, nga fshati Pojan i Maliqit, humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një pemë, raporton abcnews.al.

Si pasojë e përplasjes së fortë, viktima i cili udhëtonte i vetëm në makinë ka humbur jetën.

Policia po heton shkaqet e aksidentit të rëndë.