Fjalë Kyçe

Aksident në autostradën “Arbën Xhaferi”, ka të lënduar

Aksident në autostradën “Arbën Xhaferi”, ka të lënduar

Një aksident ka ndodhur në autostradën “Arbën Xhaferi” në afërsi të Hanit të Elezit.

Në aksident kanë qenë të përfshirë një kamion dhe një furgon.

Rasti është konfirmuar nga zëdhënësi i policisë Bajram Krasniqi.

Krasniqi tha për klankosova.tv se ka të lënduar mirëpo ende nuk dihet numri i saktë.

Për detaje të tjera klankosova.tv do të ju mbajë të informuar.