Fjalë Kyçe

Aksident në lagjen Dardania në Prishtinë (FOTO)

Aksident në lagjen Dardania në Prishtinë (FOTO)

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në lagjen Dardania në Prishtinë.

Sipas fotove shihet se aksidenti ka ndodhur në mes disa veturave dhe një autobusi.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar apo dëme materiale mirëpo ka krijuar kolona të gjata në këtë rrugë.

Më poshtë mund të shihni pamje nga ky aksident.