Fjalë Kyçe

Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë

Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë

Një aksident trafiku raportohet të ketë ndodhur para pak minutave në magjistralen Prishtinë-Pejë, saktësisht në fshatin Grabanicë.

Nuk dihet ende nëse ka ndonjë të lënduar nga aksidenti.

Policia dhe ekipet e tjera janë në vendin e ngjarjes.