Fjalë Kyçe

Aksident në Malishevë, kamioni futet me shpejtësi në oborr

Aksident në Malishevë, kamioni futet me shpejtësi në oborr

Në fshatin Tërpezë e poshtme të Malishevës, gjatës së sotme ka ndodhur një aksident.

Në pamjet e siguruara nga Tv Malisheva, shihet një kamion që futet me shpejtësi brenda një oborri duke tentuar që t’i shmanget një aksidenti tjetër.

Nuk është raportuar për të lënduar.

Lidhur me rastin është kontaktuar edhe Policia e Kosovës dhe klankosova.tv është në pritje të një përgjigje.

https://www.facebook.com/malisheva.tv/videos/220625602935853/