Fjalë Kyçe

Aksident në Podujevë, lëndohet një biçiklistë

Aksident në Podujevë, lëndohet një biçiklistë

Një person (biçiklistë) ka marr lëndime trupore pasi sot rreth orës 09:00 është aksidentuar nga një veturë, në rrugën “Skenderbeu” në Podujevë.

Aksidenti ka ndodhur mes një biçiklisti dhe një veture, ndërsa me rastin po merret njësiti i trafikut.

“Sot rreth orës 09:00, në rrugën Skënderbeu në Podujevë, ka ndodhur një aksident rrugor, në mes të një veture dhe një biçiklete. Si pasoj e aksidentit ndihmë mjekësore ka kërkuar drejtuesi i biçikletës. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, njofton policia.