Fjalë Kyçe

Aksident në Prishtinë, disa të lënduar

Aksident në Prishtinë, disa të lënduar

Dy vetura janë përfshirë në një aksident trafiku para disa minutash në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë. Një veturë ka goditur një taxi, duke lënë të lënduar disa pasagjerë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur Policia, ndihma e shpejtë dhe zjarrfikësit.