Fjalë Kyçe

Aksident te Rruga B në Prishtinë, policia dalin në vendin e ngjarjes

Aksident te Rruga B në Prishtinë, policia dalin në vendin e ngjarjes

Një ndeshje ka ndodhur në lagjen Rruga B në Prishtinë, shkruan Gazeta Express.

Lexues të Express kanë dërguar video në adresë të Gazetës, ku shihet një ndeshje në kryeqytet.

Gjithashtu në video shihen edhe tre policë dhe makina e tyre në vendin e ngjarjes.

Një makinë tjetër, e aksidentuar, shihet jashtë skajit të rrugës.