Fjalë Kyçe

Aksidenti në Partesh, një grua humb jetën dhe një fëmijë lëndohet

Aksidenti në Partesh, një grua humb jetën dhe një fëmijë lëndohet

Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Ferizaj, në dalje të Parteshit.

Si pasojë e aksidentit një grua ka humbur jetën dhe një fëmijë është lënduar.

Lajmin për Gazetën Alo e ka konfirmuar edhe Ismet Hashani, zëdhënës i Policisë për Rajonin e Gjilanit.

Është e vërtetë fatkeqësisht ka ndodhur një aksident në rrugën Gjilan Ferizaj, më saktë ën dalje të fshatit Partesh. Si pasojë e aksidentit një grua ka humbur jetën në vendin e ngjarjes, ndërsa njësitë policore janë duke I zhvilluar hetimet rreth rastit. Një fëmijë është lënduar dhe është dërguar urgjent në Spitalin e Gjilanit”, ka thënë Hashani./Gazeta Alo/