Fjalë Kyçe

Aksidenti në Vitomiricë të Pejës, një person ndërron jetë ndërsa një grua është në gjendje të rëndë

Aksidenti në Vitomiricë të Pejës, një person ndërron jetë ndërsa një grua është në gjendje të rëndë

Një person ka ndërruar jetë dhe dy të tjerë janë lënduar nga aksidenti në dalje të Pejës, përkatësisht në fshatin Vitomicë.

Drejtori i Spitalit të Përgjithshëm të Pejës, Skender Dreshaj, , ka thënë se njëri nga të lënduarit është në gjendje të rëndë.

Aksidenti në Vitomiricë ka ndodhur në mesditën e sotme kur dy vetura janë përplasur njëra me tjetrën./Gazeta Alo/