Fjalë Kyçe

Aksidenti tragjik që i morri jetën vëllait të deputetes shqiptare

Aksidenti tragjik që i morri jetën vëllait të deputetes shqiptare

Mbrëmjen e 19 tetorit, 37-vjeçari Elton Maçolli ndërroi jetë në një aksident të rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan.

Vëllai i deputetes së Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një kamion; një përplasje kjo që përfshiu në flakë makinën me gaz të viktimës.

Top Channel ka siguruar pamje të aksidentit fatal.