Fjalë Kyçe

Aksidentohen dy vetura në Prishtinë

Aksidentohen dy vetura në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur disa çaste më parë në Prishtinë.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në afërsi të monumentit “New Born”, ndërsa janë përfshirë dy automjete.

Në videon e dërguar nga një lexues i lajmi.net, shihen dy veturat e aksidentuara dhe pjesëtarët e policisë në vendngjarje.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe nëse ka të lënduar.