Fjalë Kyçe

Aksidentohet kryetari i Podujevës, Agim Veliu

Aksidentohet kryetari i Podujevës, Agim Veliu

Nënkryetari i LDK-së, dhe kryetari i Podujevës, Agim Veliu është përfshirë në një aksident në rrugën Prishtinë – Podujevë.

Djali i tij, duke u përgjigjur në telefonin e Veliut, i ka thënë KTV-së se ai është në gjendje të mirë shëndetësore, dhe nuk ka pasur nevojë për trajtim mjekësor.

Veliu ka thënë që LDK-ja do të dalë shumë shpejt me komunikatë për rrethanat e aksidentit.