Fjalë Kyçe

Aktori i Spiderman ndahet nga Rita Ora, kjo është e dashura e tij e re

Aktori i Spiderman ndahet nga Rita Ora, kjo është e dashura e tij e re

Ylli i kinemasë që luajti rolin e Spidermanit Andrew Garfield është duke u takuar me aktoren dhe komedianen Aisling Bea.

Romanca i tij me këngëtaren shqiptaro-britanike Rita Ora, 28-vjeçare, ka përfunduar, siç raportoi Mirror një ditë më parë.

Fansat e panë çiftin duke qeshur së bashku në audiencën gjatë një shfaqjeje teatrale në Hamilton.

Ylli irlandez Aisling, 34-vjeçare, u bashkua kohët e fundit me aktorin e serialit të ardhshëm të Netflix, ‘Jeto me vetveten’.

Ajo ishte ndarë me Micheal Sheen para se të takonte të dashurin e ri Garfield, 35-vjeçar.