Fjalë Kyçe

Aktorja e famshme i jep fund beqarisë!

Aktorja e famshme i jep fund beqarisë!

Aktorja Jennifer Lawrence është martuar me Cooke Maroney në Rhode Island; të paktën kështu deklarojnë disa nga mediat kryesore.

EXCLUSIVE: Jennifer Lawrence and Cooke Maroney spend the day together grabbing some Matcha Tea, a Massage, followed by some grocery shopping, NYC
Pictured: Jennifer Lawrence and Cooke Maroney
Ref: SPL5029980 021018 EXCLUSIVE
Picture by: Felipe Ramales / SplashNews.com
Splash News and Pictures
Los Angeles: 310-821-2666
New York: 212-619-2666
London: 0207 644 7656
Milan: +39 02 4399 8577
Sydney: +61 02 9240 7700
[email protected]
World Rights


Dasma u zhvillua në një vilë luksoze dhe u mbajt në fshehtësi të madhe deri ditën e dasmës. Në ceremoni morën pjesë yje të shumtë të Hollywood-it, përfshirë Emma Stone, Amy Schumer, Adele, Sienna Miller, Cameron Diaz, Kris Jenner …

Gjithsej ishin 150 të ftuar. Jennifer mbajti veshur një fustan nusërie nga Dior.

Ju kujtojmë se çifti u fejua shkurtin e këtij viti.