Fjalë Kyçe

Aktorja e njohur turke konfirmon shtatzëninë

Aktorja e njohur turke konfirmon shtatzëninë

Fahriye Evcen tash e sa muaj është komentuar lidhur me shtatzëninë.

Fahriye Evcen dhe Burak Ozvicit nuk kishin preferuar të flasin publikisht lidhur me këtë shtatzëni, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ishte vetë Fahriye ajo e cila ka publikuar një portret, në të cilin u shfaq me barkun e rrumbullakosur.

Për ndryshe, çifti ndajnë të njëjtin profesion, por është Burak ai i cili njihet për role të shumta në kinematografinë turke.