Fjalë Kyçe

Alban Mehmeti sjell këngen më të re “Më mungon” – (VIDEO)

Alban Mehmeti  sjell këngen më të re  “Më  mungon” –  (VIDEO)

Sapo ka lansuar këngën e tij me te re “Më mungon “
Alban Mehmeti kengetari i muzikës popullore , ka publikuar këngën- baladën e parë për këtë fillim vit, të cilës ia ka realizuar edhe me videoklipin.
Albani vitin që lamë pas ka qenë tejet aktiv në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme muzikore .Gazeta Alo