Fjalë Kyçe

Alban Ramosaj feston ditëlindjen, ky është urimi i veçantë i motrës së tij

Alban Ramosaj feston ditëlindjen, ky është urimi i veçantë i motrës së tij

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Ramosaj sot mbushë 23 vite dhe një urim të veçantë e ka pranuar nga motra e tij, Beatrix, shkruan lajmi.net.

“Shumë urime për vëllau tim të vogël ku nuk është tashmë. Koha kalon, kjo është e vërtetë. Shpresoj që ky vit dhe të tjerët të jenë të mrekullueshëm për ty. Ti e meriton këtë. I lutem Zotit që të udhëzojë&bekojë gjatë gjithë jetës. Ti mund të jesh dhimbja më e madhe ndonjëherë por të dua shumë shpirt”, ka shkruar Beatrix në Instagram.

Theksojmë se Albani është vëllau i vetëm i këngëtares së njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj.