Fjalë Kyçe

Alban Ramosaj lanson “Ëndrrat e mia”, pjesën e tretë të trilogjisë “Hiraeth”

Alban Ramosaj lanson “Ëndrrat e mia”, pjesën e tretë të trilogjisë “Hiraeth”

Alban Ramosaj ka publikuar pjesën e tretë të trilogjisë së tij “Hiraeth”.

Këngëtari, Alban Ramosaj ka sjell pjesën e tretë të titulluar “Ëndrrat e mia”, të trilogjisë së tij, shkruan lajmi.net.

Edhe ky projekt vjen i finalizuar me videoklip pas këngëve “Ike” dhe “A thu pse”, të cilat u pritën mirë nga publiku.

Besohet që ky projekt i Albanit të ketë suksesin e dëshiruar nga fansat e tij që tanimë mund ta gjeni në Youtube.

Më poshtë i keni edhe dy pjesët e mëparshme të këngëtarit, Ramosaj.