Fjalë Kyçe

Alban Ramosaj pjesë e filmit Hollywoodian

Alban Ramosaj pjesë e filmit Hollywoodian

Alban Ramosaj duket se fokusin e ka kthyer kah aktrimi.

Alban Ramosaj është bërë i njohur për publikun me këngët që ka sjellur ndër vite, por tani si duket artisti ka kthyer fokusin nga një tjetër degë e artit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarin shumë shpejt pritet ta shohim në një film Hollywoodian, këtë e ka bërë të ditur vetë ai me anë të një postimi që ka bërë në llogarinë e tij në Instagram.

Në videon e ndarë shohim emrin e Albanit dhe të filmit ‘Belle de jour’ një projekt ky që pritet të ripërpunohet me një kastë të pasur të aktorëve.

javascript:;