Fjalë Kyçe

Alban Ramosaj së shpejti lanson “Ëndrrat e mia”, pjesën e tretë të trilogjisë “Hiraeth”

Alban Ramosaj së shpejti lanson “Ëndrrat e mia”, pjesën e tretë të trilogjisë “Hiraeth”

Së shpejti pritet të lansohet pjesa e tretë e trilogjisë së Alban Ramosajt.

Këngëtari, Alban Ramosaj para pak muajve ka lansuar pjesën e parë dhe të dytë të “Hiraeth” të titulluara “Ike” dhe “A thu Pse”, shkruan lajmi.net.

Duket se Albani është gati për pjesën e tretë “Ëndrrat e mia”, që do të lansohet së shpejti e finalizuar edhe me videoklip.

““Ëndrrat e Mia” së shpejti.. (Hiraeth pjesa 3/3) 📸”, shkruan ai.

Realizuesit e këngës janë të njëjtë si në pjesët e para të kësaj trilogjie që besohet se edhe kjo e fundit do të pëlqehet nga publiku.

https://www.instagram.com/p/BrpnlvenzC5/?utm_source=ig_embed