Fjalë Kyçe

Alban Ramosaj tregon se pse nuk flasin Anxhelina dhe Beatrix?

Alban Ramosaj tregon se pse nuk flasin Anxhelina dhe Beatrix?

Ka kohë që kanë qarkulluar thashetheme se Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj nuk flasin mes vete.

Anxhelina dhe Beatrix nuk kanë folur publikisht lidhur me këto thashetheme, shkruan lajmi.net.

Alban Ramosaj ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “NIN”, ku ndër të tjera u pyet edhe pse nuk flasin mes vete Beatrix dhe Anxhelina.

“Refuzoj të flas. Nuk është në dorën time të përgjigjem”, ka thënë Albani, duke mos dashur të jap ndonjë detaj.

Për ndryshe, Beatrix nuk është shumë aktive në muzikë, ndërsa Anxhelina ka paralajmëruar rikthimin në skenë.