Fjalë Kyçe

 Alban Skenderaj merr një vendim të papritur, fansat ‘shpërthejnë’ me komente

 Alban Skenderaj merr një vendim të papritur, fansat ‘shpërthejnë’ me komente

Alban Skenderaj ka marrë një vendim të papritur në karrierën e tij muzikore.

Kantautori nga Shqipëria, Alban Skenderaj me anë të postimit të fundit tregon se ka marrë një vendim të rëndësishëm, shkruan lajmi.net.

“Kete te shtune performoj ne @magic4official .. ju pres ..(Kjo do jete performanca ime e fundit ne Tirane per nje kohe te gjate)”, shkruan ai.

Nuk dihet se përse Albani mori një vendim të tillë por fansat e tij kanë ‘shpërthyer’ me komente duke pyetur për arsyen.

Skenderaj shquhet për zërin e tij unik dhe interpretimet ‘live’ që bën.

https://www.instagram.com/p/BrncCBTBrfl/?utm_source=ig_embed