Fjalë Kyçe

Alban Skenderaj publikon një foto me vajzën e tij Amelin

Alban Skenderaj publikon një foto me vajzën e tij Amelin

Alban Skënderaj ka nisur mëngjesin e sotëm me një fotografi të ëmbël.

Alban Skënderaj ditën e sotme e nisi me një fotografi të ëmbël, ku shfaqet bashkë me vajzën, shkruan lajmi.net.

“Princesha ime”, është mbishkrimi që Albani i ka lënë fotografisë, në të cilën Ameli e vogël qëndronte në prehërin e tij.

Ameli është fëmija i vetëm i Albanit dhe Miriamit, të cilës çifti ia kanë dedikuar edhe një këngë.

Për ndryshe, Albani njihet për shumë hite dhe po vazhdon të punojë për të realizuar projekte të reja.