Fjalë Kyçe

Albëria ‘çmend’ ndjekësit, publikon foto pa të brendshme

Albëria ‘çmend’ ndjekësit, publikon foto pa të brendshme

Albërie Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë, ku tash e disa vite ajo edhe është pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Albëria është pëlqyer nga publiku qysh në daljen e parë të saj dhe që nga ajo ditë ajo është komentuar shumë për paraqitjet e saj skenike dhe jo vetëm.

Ajo se fundmi është kthyer në shtëpinë e saj në Floria. Në fotografitë e publikuara ajo shfaqet pa të brendshme.

Edhe pse i ka mbushur 44 vjet, Albëria shfaqet super joshëse.

Më poshtë keni dy fotografitë e saj.