Fjalë Kyçe

Albërie Hadërgjonaj me fjalë të mëdha për Emina Çunmulajn

Albërie Hadërgjonaj me fjalë të mëdha për Emina Çunmulajn

Mbrëmë në Tiranë u mbajt eventi “ODA”.

Në Pallatin Presidencial u mblodhën emra të shquar nga bota e artit, politikës, biznesit, e të tjerë, shkruan lajmi.net.

E ftuar speciale ishte edhe modelja shqiptare Emina Çunmulaj, e cila po ashtu u nderua me çmim nga ministri i Turizmit, Blendi Klosi.

Përmes një stautusi në llogarinë e saj në Instagram, Albëria i ka kushtuar disa fjalë zemre Eminas.

KY ËSHTË STATUSI I PLOTË I ALBËRIES, PA NDËRHYRJE:

“Mbreme ishte #ODA 🇦🇱

Sofra qe mblodhi disa figura te shquara shqipetare.Figura qe na bejn krenare me arritjet e tyre🙌 @eminacunmulaj

Pata kenaqesin ta kisha para vetes vajzen nga Malesija e cila po jau ndryshon jeten shume familjeve Shqipetare🇦🇱

Emina vajza me fame boterore tha mbreme,te behemi bashke e mos to lejm te vuajn shqipetaret,mos ti lejm femit pa buken e gojes 😢

Emina dhe Arber Faleminderit qe egzistoni🙏”.

https://www.instagram.com/p/BrZ-SUuBCIE/?utm_source=ig_embed