Fjalë Kyçe

Albërie Hadërgjonaj pozon përkrah Remzie Osmanit

Albërie Hadërgjonaj pozon përkrah Remzie Osmanit

Janë artiste shumë të dashura dhe të pëlqyera nga publiku.

Albërie Hadërgjonaj dhe këngëtarja nga Mushtishti, Remzie Osmani pëlqehen mjaft shumë për muzikën që bëjnë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Albëria ka hedhur një fotografi në Instagram gjersa shfaqet pranë këngëtares Osmani dhe thotë disa fjalë për të.

“Me yllin e këngës”, shkruan ajo.

Imazhi është realizuar për xhirimet e Vitit të Ri që mbase mund t’i shohim edhe në një duet në të ardhmen.