Fjalë Kyçe

Albërija më provokuese se kurrë

Albërija më provokuese se kurrë

Albërije Hadërgjonaj këtë herë vjen më provokuese se asnjëherë.

Këngëtarja njihet për dukjen e saj të mahnitshme dhe jo rrallëherë tregon se ndihet krenare për format e saj me anë të fotografive dhe videove të ndryshme.

Megjithatë, këtë herë Albërija duket se ka kaluar limitet me një postim që ka bërë së fundi.

Ajo shihet e zjarrtë e veshur në të brendshme provokuese me ngjyrë të kuqe, ndërsa shumë pak i ka fshehur pjesët intime.

Këngëtarja jeton në Amerikë, por është shumë shpesh e pranishme në koncerte ku ka shqiptarë.

Ajo shumë shpesh përflitet edhe për format trupore, ngase krahas moshës ajo u bën konkurrencë vajzave të reja me paraqitjet publike.