Fjalë Kyçe

Albërije Hadërgjonaj vjen bombastike në videoklipin më të ri

Albërije Hadërgjonaj vjen bombastike në videoklipin më të ri

Më në fund vjen videoklipi.

Ka ditë që këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka paralajmëruar projektin e ri.

Albërie Hadërgjonaj sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “1 Shans”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kësaj radhe vjen në duet me artistin Fatmir Sufa, ndërsa kënga është plot me ritëm.

Për tekstin janë përkujdesur Gussi dhe Fatmir Sufa, muzikën e ka bërë Alban Furtuna, kurse për videoklipin u kujdes “Max Production”.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Albërie Hadërgjonaj dhe Fatmir Sufa.