Fjalë Kyçe

 Alex Rodriguez ia shpreh dashurinë haptas Jennfier Lopezit

 Alex Rodriguez ia shpreh dashurinë haptas Jennfier Lopezit

Alex Rodriguez përmes një videoje në Instagram ia ka shprehur publikisht dashurinë këngëtares JLo.

Alex Rodriguez ka postuar një video ku shihet teksa po përgatiteshin për darkën e Krishtlindjes, shkruan lajmi.net.

Në atë video, ai fokuson partneren e tij, Jennifer Lopez, të cilën e quan “Një dhe e vetmja”, madje videos ia shtoi edhe disa kurora, duke e cilësuar atë mbretëreshë.

Për ndryshe, çifti janë në lidhje prej kohësh dhe krahas shumë fytyrave publike, JLo dhe Alex nuk njihen për ndonjë krizë në marrëdhënien e tyre.