Fjalë Kyçe

Alketa dhe Roberti zënkë në ‘DWM’ dy javë para finales

Alketa dhe Roberti zënkë në ‘DWM’ dy javë para finales

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në “Dance with me”, por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores Alketa Vejsiu drejtuar Robert Aliajt.

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në “Dance withme”, por këtë

“S’kemi pse të jemi fallco, pse mos jemi të sinqertë”, i tha Roberti Alketës.


“Unë të bëra një kompliment, po flas shqip jo kinezçe. Mbështetu tek e mira, mos shiko busull publikun”, ja ktheu Alketa.

“Alketa ke pasqyrën përpara më duket po flet për veten”, i tha Roberti. 

“Nuk u morëm vesh, ishte moment konfuz”, u shpreh Alketa për të mbyllur debatin, por Valbona ndërhyri dhe tha: “Alketa mos ju fut lojës së Bertit se kemi një spektakël për të bërë.
“O Valbona nuk i futem lojës së Robertit unë jo”, ja ktheu moderatorja.
“Robert na fëlliqe, tani t’i japim situatës ngjyrat e kërcimit”, përfundoi Alketa.