Fjalë Kyçe

Almeda Abazi pak para lindjes ndryshon pamjen, ja si duket

Almeda Abazi po shijon muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa në rrjete sociale nuk i kursen imazhet me barkun e rrumbullakosur, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi, në të cilën ka befasuar me pamjen, ku u shfaq me stil krejt ndryshe të flokëve.

“Përshëndetje”, ka qenë mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos, të cilën e realizoi para pasqyrës.

Për ndryshe, Almeda është e martuar me Tolgahan Sayisman dhe pritet që së shpejti të bëhen prindër të një djali.