Fjalë Kyçe

Almeda Abazi po shijon ditët e shtatzënisë, tregon për herë të parë barkun e fryer

Almeda Abazi po shijon ditët e shtatzënisë, tregon për herë të parë barkun e fryer

Almeda Abazi për herë të parë e ka zbuluar barkun e rrumbullakosur.

Modelja shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayışman janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, Almeda e ka treguar për herë të parë barkun e fryrë ndërsa pranë vetes e ka bashkëshortin i cili kujdeset gjithmonë për të.

Të dy janë veshur me ngjyrë të zezë, e nuri i shtatzënisë e ka zbukuruar akoma më shumë modelen shqiptare.