Fjalë Kyçe

Almeda dhe Tolga sjellin foton më të bukur për 2019

Almeda dhe Tolga sjellin foton më të bukur për 2019

Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman kanë sjell foton më të bukur për këtë fillim viti.

Çifti i njohur kanë hedhur një imazh në llogarinë e tyre, Instagram teksa shfaqen tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Almeda dhe aktori turk i cili u bë i njohur për publikun shqiptar në rolin e ‘Çënar”, së shpejti pritet të bëhen prindër të një djali.

Duket se Almeda është duke e shijuar shtatzëninë pafund, e cila vjen në top-formë, e zbukuruar edhe më shumë.

Almeda së fundmi ka sprovuar veten edhe në këndim e që solli këngën e parë të quajtur “Alabam”.

https://www.instagram.com/p/BsJADq8BCuB/?utm_source=ig_embed