Fjalë Kyçe

Almeda në mënyrë qesharake ‘fyen’ nënën e saj

Almeda edhe në dimër shkëlqen me butësin që ka.

Almeda Abazi, është aktorja shqiptare që ka arritur të fitoj mjaft famë edhe në skenën e aktrimit në Turqi, duke marrë pjesë në serialet më të famshme, përkrah aktorëve të njohur turk, shkruan Gazeta Alo.

Almeda akoma më e njohur u bë prej se u martua me aktorin e njohur Tolgahan, me të cilin po presin një fëmijë.

Edhe pse shtatzënë ajo nuk lë pa dal në oborr për të gëzuar borën që ka mbuluar Turqinë, duket se barku mjaftë i është fryre dhe këto janë ditën e numëruara deri te lindja e foshnjës, të cilin mezi po e pret çifti.

Në njërë nga fotot ajo del bashk me familjen e saj të ngusht, ku shkruan edhe në shqip: 👩‍👧‍👧 mami with the babies 🤩 (mamadhia dhe kecat🐐😂)./Gazeta Alo/