Fjalë Kyçe

Almedës i mungojnë ditët e verës, sjell kujtime nga pushimet me Tolgën

Almedës i mungojnë ditët e verës, sjell kujtime nga pushimet me Tolgën

Almeda Abazi është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Almeda Abazi është aktive në rrjete sociale, përmes së cilave informon për çdo të re rreth saj, shkruan lajmi.net.

Almeda së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, përmes së cilës kujton ditët e nxehta.

Në atë imazh, bukuroshja shqiptare shfaqet pranë bashkëshortit të saj, aktorit Tolgahan Sayisman.

“Më mungon vera”, ka shkruar ajo mbi këtë fotografi.

Kujtojmë që Almeda dhe Tolga po presin të bëhen prindër për herë të parë, lajm të cilin e kanë ndarë me fansat muaj më parë.

https://www.instagram.com/p/BrIY_HYhFHR/?utm_source=ig_embed