Fjalë Kyçe

‘Alo’, kënga më e re nga Dafina Zeqiri

‘Alo’, kënga më e re nga Dafina Zeqiri

Ka paralajmëruar disa projekte të reja këtë vit.

Këngëtarja, Dafina Zeqiri ka gati njërin prej projekteve që pritet ta lansojë së shpejti, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram bën të ditur se është në finalizim të këngës së re edhe pse nuk ende nuk ka dhënë një datë të saktë të publikimit.

“D A F I N A x D J G E E K #Alo ❄🎬”, shkruan ajo.

Zeqiri këtë vit u rikthye fuqishëm në estradën tonë e cila publikoi projekte dhe bashkëpunime të shumta dhe mjaft të suksesshme.

E këtë herë presim të shohim se çfarë do na sjell.