Fjalë Kyçe

E mori për ta strehuar si mace, gruas i del krejtësisht një kafshë tjetër

E mori për ta strehuar si mace, gruas i del krejtësisht një kafshë tjetër

Një grua mendoi se po bënte mirë, pasi mori për ta rritur një mace. Mirëpo, kafsha dilte të ishte një mace e egër.

Një grua shpëtojë një mace të egër, e cila iu fut në kopshtin e saj, me dijeninë e saj se ajo ishte një mace shtëpiake, transmeton lajmi.net.

Megjithatë, ajo ishte pak në dijeni se në çfarë rreziku kishte futur vetën, meqenëse macën e egër e mbante në shtëpi, transmeton lajmi.net.

Gruaja e paidentifikuar, nga Richmondi i SHBA-ve, ndau fotot e kafshës në Craigslist, faqe interneti marketingu ,duke pyetur nëse dikush kishte humbur një mace.

Menjëherë pas kësaj, vërshuan komentet kritike ndaj saj, duke e paralajmëruar se kafsha ishte një mace e egër dhe se duhet ta largonte menjëherë nga shtëpia.

Pavarësisht se kishte qëndruar më shumë se dy muaj me kafshën, gruaja pandehte se nuk e kishte sulmuar askënd nga familja e saj.

Sidoqoftë, të ndjekim fotografitë e publikuara nga gruaja në fjalë të kafshës së egër, e cila shihet duke bërë akrobacione në orenditë shtëpiake.