Fjalë Kyçe

Ami bën dedikimin special për Ermalin pas premierës së filmit

Ami bën dedikimin special për Ermalin pas premierës së filmit

Të mërkurën u mbajt premiera e filmit “2Gisht Mjaltë”, ku si protagonistë kryesorë ishin Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata.

Premiera e filmit “2Gisht Mjaltë”, u mbajt në Shqipëri dhe theu rekord me shitjen e biletave, shkruan lajmi.net.

E pas premierës së këtij filmi, gruaja e Ermalit, Amarda Toska ka thënë disa fjalë për bashkëshortin e saj.

“Pafund e lumtur per suksesin tend (dhe isha e bindur qe ne fillese)❤ TE DUA!”, ka shkruar Ami krahas fotos.

Theksojmë që skenari i “2Gisht Mjaltë” është shkruar nga Ermal Mamaqi dhe Besnik Mustafai ndërsa regjisor i filmit është regjisori turk Emir Khalilzadeh.

 

View this post on Instagram

 

Pafund e lumtur per suksesin tend (dhe isha e bindur qe ne fillese)❤ @ermalmamaqiofficial #aboutlastnight TE DUA!

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on