Fjalë Kyçe

Ana Cheri ngacmon imagjinatën e ndjekësve me fustanin e shkurtër

Ana Cheri ngacmon imagjinatën e ndjekësve me fustanin e shkurtër

Modelja e njohur joshi ndjekësit me paraqitjen e fundit.

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish, shkruan lajmi.net.

Ana nuk lë që fansat e saj të mërziten pa praninë e saj, duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)


Së fundmi modelja solli fotografi ku shihej e veshur me një fustan i cili ishte shumë i shkurtër dhe thuajse i zbulonte pjesët intime asaj.