Fjalë Kyçe

Anastasiya Kvitko ‘shpërthyese’ në të brendshme transparente

Anastasiya Kvitko ‘shpërthyese’ në të brendshme transparente

Anastasiya Kvitko është paraqitur sërish provokuese.

Anastasiya Kvitko është shumë aktive në rrjete sociale me postimet e shumta që ajo bën, e ku zakonisht bën ekspozimin e formave të saj trupore, shkruan lajmi.net.

Modelja nga Rusia ka publikuar sërish një imazh të tillë në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet e ‘zjarrtë’ në të brendshme transparente.

Anastasiya është mjaft e ndjekur në Instagram ku posedon mbi 10 milionë ndjekës dhe imazhet e saj marrin qindra mijëra pëlqime.