Fjalë Kyçe

Andi e Tea ‘hakmerren’ ndaj ish-ave, shfaqen të lumtur bashkë!

Andi e Tea ‘hakmerren’ ndaj ish-ave, shfaqen të lumtur bashkë!

U deshën vetëm 5 ditë nga takimi i Beartit dhe Jasminës po t’ua kthyer me të njëjtën monedhë Andi e Tea.

Minuta më parë në Instastory Tea ndau një video nën krahët e Andit, ku të dy u shfaqen të buzëqeshur.

Se për çfarë arsye janë bërë bashkë ata, ende nuk dihet, por që zgjon dyshime për një ‘diss’ pas takimit të Jasminës e Beartit në një lokal.

Jasmina dhe Bearti shijojnë shoqërinë e njëri-tjetrit në një lokal – Iliria  News Agency

Kujtojmë që nga emisioni “Për’puthen”, Jasmina e Andi dolën çift, ndërsa Tea e Bearti u bën bashkë jashtë programit./indeksonline