Fjalë Kyçe

Andrra sjell këtë foto nga Nju Jorku duke u puthur me Sinanin

Andrra sjell këtë foto nga Nju Jorku duke u puthur me Sinanin

Foto më romantike të tyre nuk keni parë akoma përgjatë këtij viti.

Këngëtari, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë shfaqur në një moment intim nga Nju Jorku, shkruan lajmi.net.

Është Andrra e cila ka sjell një imazh me Sinanin gjersa shfaqen duke u puthur dhe janë tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Duket se festat e fundvitit dyshja do i presin në Amerikë pasi kanë mbetur vetëm pak ditë që nga Viti i Ri, 2019.

Dyshja u martuan para disa viteve ku tashmë kanë edhe një djalë të quajtur, Ansi.

https://www.instagram.com/p/Br7wrayFIFI/?utm_source=ig_embed